Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. július 25. csütörtök
Kristóf, Jakab, Zsaklin
A Nap kel 05:18-kor,
nyugszik 20:36-kor.

Holnap
Anna, Anikó
napja lesz.

Legutóbbi képek


 
 

AJKP-s Ezüst Babus Kupa

2020.03.05-én immár tizennegyedik alkalommal került megrendezésre a kollégiumok közötti futballbajnokság, a Babus-kupa, melyet Vásárosnaményban a Babus Jolán Középiskolai Kollégiumban rendeztek meg.


Sok szeretettel meghívták az iskolánk kollégiumának futballcsapatát erre a tornára. A kiválasztott 10 tanuló hátrányos, illetve halmozottan hátrányos helyzetű, mindannyian iskolánk Arany János Kollégiumi Programjának tagjai.  A tornán 17 iskola vett részt ahol hat csoportra bontották a csapatokat.  A körmérkőzések mindkét játékát sikerült megnyerni, ami után egy másik csoport továbbjutott csapatát is sikerült elsöprő 5:0-ra legyőzni. Ezután már a középdöntőben voltunk. Ott az egyik nagy riválisunkat a Mátészalkai Szakképzési Centrum Gépészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma csapatát sikerült magunk mögé szorítani. Ezzel a meccsel már a hármas döntőben voltunk. A következő ellenfelet a Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégiumot is legyőztük. A torna egyetlen vereségét a Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola és Kollégium csapatától szenvedtük el, így a második helyen végeztünk.
A gólkirályi címet iskolánk tanulója Algács Patrik 10. Cosztályos tanuló kapta meg 6 rúgott góllal.
A csapat tagjai:
 
Kujbus Szilveszter
Algács Patrik
Kiss Roland Krisztián
Jónás Krisztián
Kanalas Dániel
Majoros Sándor
Samu Attila
Horváth Alex Dávid
Hamzó András
Kondor Máté
 
Büszkék vagyunk tanítványainkra, hogy egy ilyen versenyen is becsületesen és eredményesen helyt tudtak állni. 

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program