Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2023. december 4. hétfő
Borbála, Barbara, Boróka
A Nap kel 07:21-kor,
nyugszik 16:01-kor.

Holnap
Vilma
napja lesz.

Legutóbbi képek

 
 

A IX. AJKP Széchenyi Labdarúgó Kupán Hajdúböszörményben fiú csapatunk I. helyezést ért el.

Iskolánk AJKP-s diákjai 2023. október 21-én Hajdúböszörményben a IX. Széchenyi Teremlabdarúgó tornán vettek részt. A fiúknál 5, a lányoknál 3 csapat mérte össze tudását a rendezvényen. A tornán az egyfordulós körmérkőzéses rendszer alapján a résztvevők mindegyike egyszer mérkőzött meg a többi résztvevővel. A fiúk négy győzelemmel, az első helyen zárták a tornát, így megvédték tavalyi elsőségüket. Horváth Attila Ákos megszerezte a gólkirályi címet. Meghívást kapott a rendezvényre iskolánk zenekara a VAY-ROCK. Fellépésükkel emelték a rendezvény színvonalát.


A csapat tagjai:          - Bakk Gergő
                                   - Horváth Attila Ákos
                                   - Horváth Alex Dávid
                                   - Kondor Máté
                                   - Lukács Szilárd
                                   - Mocsár László Zoltán
                                   - Nagy Péter

                                   - Varga Máté Péter

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Webmail, Kréta belépés

 

Nemzeti Tehetség Program