Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. június 21. péntek
Alajos, Leila, Alojzia
A Nap kel 04:50-kor,
nyugszik 20:55-kor.

Holnap
Paulina
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

Körzeti idegennyelvi verseny a Vay-ban

2023. december 19-én útjára indult az általános iskolai 7-8. évfolyamot érintő idegennyelvi versenyünk. Örömmel vettük, hogy az első írásbeli fordulóra 10 környékbeli általános iskola fogadta el a meghívásunkat. A diákok angol és német nyelven mérethették meg magukat. Míg a diákok a feladatlapokkal birkóztak, addig felkészítő tanáraikkal szakmai eszmecserét tartottunk.

„Egy nyelvet megtanulni olyan, mintha egy másik ablakon keresztül szemlélnénk a világot.„


A versenyzők nem csak a verseny lázában éghettek, hanem megnézhették iskolánkat, megvendégeltük őket idegennyelvi teaházunkban saját készítésű popcornnal és mézeskaláccsal. Rendezvényünk zárásaként az iskolánk zenekarának előadásával együtt hangolódtunk a közelgő ünnepekre.

A legeredményesebb 3-3 tanulót 2024. február 14-én – Valentin- napon – várjuk vissza a szóbeli fordulóra.Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés