Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2023. május 28. vasárnap
Emil, Csanád
A Nap kel 04:56-kor,
nyugszik 20:39-kor.

Holnap
Magdolna, Magdaléna, Léna
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG

Tavasz után ismét magukra vehették a Vay-s mezeket tanítványaink. 2022 szeptember 21-én megrendezték a Szabolcs Szatmár Bereg Megye Ügyességi és Váltófutó Diákolimpiai Csapatbajnokságát, ahol 14 fővel képviseltük iskolánkat az V-VI korcsoportban. Az iskolánkat 4x1500m-en 8 fő képviselte A és B csapattal, idén sajnos leszorultunk a dobogóról. Váltóink az 5. és 6. helyen zártak.


 FIÚ 5-6 KORCSOPORT SVÉDVÁLTÓ BRONZÉRMES CSAPAT TAGJAI:

VASZILKOV RICHÁRD
MOLNÁR ÁDÁM
SZILÁGYI DÁNIEL SZEBASZTIÁN
HORVÁTH ALEX DÁVID

LÁNY 5-6 KORCSOPORT 4X800M EZÜSTÉRMES CSAPAT TAGJAI:
BALOGH MÓNIKA
HORVÁTH BARBARA
SZÉKELY ANETT
RÓZSA BIANKA

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés