Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2024. július 25. csütörtök
Kristóf, Jakab, Zsaklin
A Nap kel 05:18-kor,
nyugszik 20:36-kor.

Holnap
Anna, Anikó
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

ORSZÁGOS KÖZÉPISKOLAI RENDÉSZETI CSAPATVERSENY-DÖNTŐ BUDAPEST ADYLIGET

Ebben az évben országos szinten 65 csapat nevezett a versenyre.A régiós válogató versenyek után a legjobb 20 csapat került a döntőbe.Iskolánk csapata a 15. helyen vivta ki a döntőbe jutást.A háromnapos verseny végén a nagyon előkelő  5.helyezést sikerült elérni.
Három különdíj is várt a versengő csapatokra,melyből kettőt a mi iskolánk csapata érdemelt ki.Ezek komoly szakmai elismerések a versenyzők számára.A Rendőrségi szakfeladat és a Katasztrófavdelmi szakfeladat legsikeresebb végrehajtásáért kapták.
 
Gratulálunk a tanu!óinknak, további szakmai sikereket és "Erőt,Egészséget!"
A csapat tagjai: BELICS RÓBERT. 12.E
                             JÁRMOS CSABA. 12.E
                             MOLNÁR VALENTIN. 12.D
                             TÓTH BERTALAN 11.A

KÉT KÜLÖNDÍJ ÉS ÖTÖDIK HELY!


 

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés