Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2023. február 6. hétfő
Dorottya, Dóra, Titanilla
A Nap kel 07:09-kor,
nyugszik 17:00-kor.

Holnap
Tódor, Rómeó
napja lesz.

Legutóbbi képek

Újra útnak indul iskolánk Erasmus+ csapata!

Wir in Europa- Zukunft gestalten.  Ez a mondat iskolánk jelenleg futó Erasmus+ projektjének címe, mely már szállóigévé vált az elmúlt egy évben. A februári Kanári-szigeteken tett kiutazást követően, október 4-én újra útnak indulunk egy 8 fős diákcsoporttal, hogy 10 napot Németország negyedik legnagyobb szövetségi tartományában tölthessünk, Kerpen városban. Kerpen Kölntől kissé DNY-ra fekszik, kb. 35 km távolságra.


Az előre tervezett program alapján lehetőségünk lesz bemutatni eddigi munkánkat, beszélgetünk majd olyan fontos kérdésekről, mint az integráció és a kirekesztés. Természetesen igyekszünk megismerni vendéglátóink városát, és diákjainknak lehetősége lesz egy kis kölni kalandozásra is,- hiszen hétvégén egy szuper kalandparki program vár minket.
Az elmúlt évben szakácskönyvet szerkesztettünk, és most lehetőségünk lesz az összegyűjtött receptek egy részének kipróbálására is- diákok és tanárok közösen főznek majd, hogy aztán bátran ajánlhassuk a megismert német és spanyol ételeket minden magyar diáktársunknak. Egy projekthimnusz zenei összeállítása és a szöveg megírása is vár még ránk…

Tanítási órákon is részt veszünk, hogy senki ne mondhassa, mi csak „nyaralni”megyünk.


Egy kirándulás keretében a brüsszeli Európa Parlamentben is látogatást teszünk. S mikor hazaérünk, beszámolunk nektek élményeinkről. Ha addig is úgy érzed, lenne kedved csoportunkhoz csatlakozni, keresd Laboncz-Babicz Eszter vagy Banu Lászlóné Jármi Edit Mariann tanárnőket. Legközelebb  te is az utazók között lehetsz!

 
 
 
 

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

EASZC


INGYENES SZAKMAI KÉPZÉSEK!!!
 

IGÉNYFELMÉRÉS 

 
 

Könyvtár nyitvatartás

  VÁSÁRTÉR  ÚT NAMÉNYI ÚT
HÉTFŐ 12:30-15:10 8:50-11:35
KEDD 8:50-11:35 12:30-15:10
SZERDA 12:30-14:15 8:50-11:35
CSÜTÖRTÖK 8:50-11:35 12:30-14:15
PÉNTEK 12:30-14:15 9:45-11:35

Webmail