Pontos idő, Névnap

Europe, Budapest
2023. szeptember 29. péntek
Mihály
A Nap kel 06:45-kor,
nyugszik 18:36-kor.

Holnap
Jeromos, Médea
napja lesz.

Legutóbbi képek

Cikkek

Tengertánc a Vay-ban

Iskolánkban beindult az „Innováció a Tengertánc Alapfokú Művészeti Iskolában” című projekt. Célja, hogy olyan komplex szolgáltatásokat indítson be, melyek egyrészt a tanulók személyiségének, kompetenciájának fejlődését szolgálják, másfelől pedig hozzájárulnak a pedagógusok módszertani megújulásához, illetve az iskola szakmai színvonalának emeléséhez.

A projekt keretében olyan foglalkozássorozatot indítottunk be, mely elsősorban az Arany János programban résztvevő tanulóinkat segítik életpályájuk alakulásában. Hangsúlyt fektetünk az egészséges életmódra, a környezettudatos magatartásra. Programban megjelenő foglalkozások:
-          közlekedési ismeretek
-          német nyelvi vetélkedő
-          informatikai foglalkozás
-          elsősegélynyújtás
-          kalandtúra
-          klubfoglalkozás (konfliktuskezelés, önismeret, iskolai agresszió)
-          dohányzás megelőzése
-          egészséges életmódra nevelés.
A projektben résztvevő pedagógusok: Novákné Titkó Erzsébet, Bogdán Gabriella, Fodorné Kalán Edina, Dihen Miklós, Kötél Ferenc, Gábor István, Gucsa Sándor.
A projekt a Magyar Állam és az Európai Unió támogatásával valósul meg. Bízunk benne, hogy a foglalkozások sok hasznos információval szolgálnak tanulóinknak. Minden érdeklődőt nagy szeretettel várunk a későbbiekben is.
                                                                                                          Fodorné Kalán Edina
                                                                                                            iskolapszichológus

Legyél te is AGRÁRDIÁK!

Webmail, Kréta belépés