Konrád
napja lesz.

Legutóbbi képek

Kettős győzelem a Dragon Ice-on !

2019.02.09-én Nyírbátorban a Dragon Ice, azaz a jeges futam idén került először megrendezésre a Dragon Race (sárkány futam) tovább gondolásaként. A szervezők úgy gondolták, hogy a nagy sikerre való tekintettel belevágnak a téli akadályfutás megszervezésébe, amely bebizonyosodott, hogy jó ötlet volt.

Több mint 170 versenyzőt csábítottak ki a Sárkány Wellness és Gyógyfürdő területére, hogy részt vegyenek a versenyen, köztük nyírbátoriakat és minket is a Vay-ból.
A versenytáv hossza 10 km, 40 akadállyal. A verseny egy terepfutó pálya, amely végig vezet fák és bokrok között és olyan akadályokon, melyeken másznunk kellett. Kötélmászás, rúdmászás, egyensúlyozó feladatok, gumihúzás, gumiforgatás, paint ball lövészet, lajhármászás, autógumi cipelés, gumi halom mászás, szökdelés összekötözött bokával, gumiabroncsok közötti futás, gumifüggöny, magic box, rönkegyensúlyozó, magas rönk, bújócska cső, rönkvágás, memory teszt.

Iskolánkat 3 fő képviselte Szabó László Tamás 12.B osztályos tanuló ,aki abszolút 28. helyen végzett, a 14-25 évesek között 5. helyen ért célba. Kiss Roland Krisztián 11.C osztályos tanuló abszolút 2. helyen, korosztályában a 14-25 évesek között nem talált legyőzőre. Szögyényi Gábor abszolút elsőként ért a célba, és így a  35 év felettiek között is győzni tudott.

Gratulálok minden résztvevőnek, hogy a hideg és a kreatív akadályok leküzdésével teljesítették a futamot, a szervezőknek pedig hogy létrehozták a Dragon Ice-t.